
Корона: 198 позитивних, 132 из Лесковца
25.09.2021.
НАЛЕД обележава 15 година успешног рада
25.09.2021.Екипно државно првенство Србије у стоном тенису за особе са инвалидитетом данас се одржава у Лесковцу, у СРЦ „Дубочица“, под организацијом Стонотениског клуба „Сан спин“.
На такмичењу учествују бројни стонотенисери као и параолимпијци који су представљали нашу земљу на Параолимпијским играма у Токију.
„Граду Лесковцу је припала велика част, да данас буде домаћин Екипног државног првенства Србије у стоном тенису за особе за инвалидитетом. Град Лесковац помаже развој спорта тако што са 95 милиона динара финансира спортске клубове и удружења преко програмског финансирања, где спадају и клубови које користе особе са ивалидитетом, међу којима је и Стонотениски клуб „Сан син“. Такође, град 31 милион динара финасира за област социјалне заштите“, рекла је члан Градског већа Бранкица Станемковић.

















