
Три године за убиство
05.12.2025.
Народни музеј вас позива на радионице „Мелодије царског мозаика“
10.12.2025.Боксерски клуб “Манча” из Лесковца постигао је запажен, историјски успех на Државном првенству у боксу за кадете, јуниоре, омладинце и сениоре, одржаном од 2. до 7. децембра у Суботици.
На такмичењу је учествовало 369 боксера из више од 70 клубова широм Србије, што ово такмичење сврстава међу најобимнија и најконкурентнија у последњим годинама.
Резултат од 11 освојених медаља представља један од најзначајнијих спортских домета у историји лесковачког бокса, потврђујући стабилан развој и напредак клуба “Манча”, као и његово позиционирање међу најуспешније клубове на овогодишњем Државном првенству.
Клуб је освојио укупно 11 медаља.
Сребрне медаље:
-
Викторија Јовић, 51 кг, кадет
-
Павле Тричковић, 54 кг, сениор
-
Лука Марјановић, 83 кг, кадет
Бронзане медаље:
-
Петар Илић, 46 кг, кадет
-
Дарко Алексић, 52 кг, јуниор
-
Тадија Станковић, 60 кг, кадет
-
Лазар Максимовић, 75 кг, јуниор
-
Дамјан Јовановић, 90 кг, омладинац
-
Душан Пешић, 90 кг, омладинац
-
Немања Анђелковић, 94 кг, омладинац
-
Александар Манић, 110 кг, сениор
Без медаље, али уз запажен наступ:
-
Петар Јонић, 60 кг, сениор










